Otel Kâya’da Konaklamak Bir Ayrıcalıktır…

56 yıllimizi sizlerin memnuniyeti ve ovguleri ile kutluyoruz.kalitemiz yeniligimiz temizlik ve düzenimız, is disiplinimiz ile ..Otel KÂYA şehrin alışveriş, iş ve eğlence merkezinde İzmirin tam kalbinde sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Geçmişten…….Bugüne OTEL KÂYA;

ŞÜKRÜ KÂYA:

1963 İzmir’ de kurulan ve ilklere imza atan, Şükrü KÂYA’ nın kuruculuğu ile sizleri Otel KÂYA ile tanıştırdık. Bu uzun serüvende ilklere imza atmaya devam ediyor, siz değerli misafirlerimizi sizler için titizlikle hazırlanan tüm yeniliklerimizi ve güzelliklerimizi paylaşmaya bekliyoruz .SEVGILI BABAMIZIN BIZE EMANETINI GUZELLIKLER ILE DEVAM ediyoruz.

Biricik babamızı 24mayis 2017 de kaybettik..anılarımiz ile yolculugumuza devam ediyoruz..

Sevgili babamızi sevgiyle ışıklar ile anıyoruz.

SEVİNÇ KÂYA :

Bu uzun serüvende özel ve guzel insan Sevinç KÂYA’ nın vizyonu, bilgisi, yaratıcılığı büyük katkılar sağlamaktadır.

FERHAN KÂYA:

Sevgili Ferhan KÂYA’ da özel ve guzel insan aılemızın degerlısı herseyı,,, kurduğu şirketler ile Otelimizin teknik ve yeni konularda ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.

Sevgili annem Sevinç KÂYA ve sevgili agabeyim Ferhan KÂYA bu güzellikleri sizlere sunmamızda emeklerini, fikirlerini bizlerle paylaşarak Otel KÂYA’ nın marka ve özel bir mekan olmasını sağladılar.

ELVAN KÂYA:

Otel KÂYA ile aynı yaştayım. Benim için çok önemli ve özel meslek olan otelcilik özellikle Otel KÂYA vazgeçemeyeceğim bir mekan eğitimlerim, vizyonum ile zihnimin, ruhumun tüm güzelliklerini sizlere yansıttım.

Otel Kâya’nın İlkeleri…

Otel KÂYA başarının, güvenin, disiplinin, yeniliğin, bilginin, konforun,lezzetin,keyfin dostluğun,huzurun,mekanı, olmaya devam ediyor.